Krása nepozná vek
VÝHRADNÉ OBCHODNÉ ZASTÚPENIE
NA PREDAJ PRÍSTROJOV
PRE ZDRAVIE A KRÁSU
VITAL s.r.o. - Štúdio zdravia a krásy, Borčice VITAL s.r.o. - Štúdio zdravia a krásy, Borčice

Nový impulz pre Vaše podnikanie

Copyright © 2015 vitaltn.sk. Všetky práva vyhradené.

VITAL s.r.o.
018 53 Borčice 10

E-mail:
vital@juwel@gmail.com

ZDRAVIE  A KRÁSA  POD JEDNOU  STRECHOU
OMLADNUTIE  A SKRÁŠLENIE  NA  POČKANIE

BUĎTE VÝNIMOČNÍ!
Zadovážte sio do svojho  zariadenia svetovú novinku

Ozónový parný box  HOCATT

Chcete mať vo svojom hotely, penzióne, fitness, alebo dokonca rekreačnom zariadení luxusné kúpeľné zariadenie? Nemáte dostatok miesta pre stavbu nového objektu? Radi by ste pre svojich hostí zadovážili relaxačné a kúpeľné služby za čo najnižšie náklady? Teraz máte šancu! Zadovážte si  svetovú novinku Ozonový parný box HOCATT™.

Jedná sa o multifunkčné zariadenie na najvyššej technickej úrovni, poskytujúce sofistikovaný, komplexný a efektívny systém liečby a rekondičnej rehabilitácie u širokého spektra ochorení. Táto úplne bezpečná bezbolestná terapia je postavená na výsledkoch modernej vedy a techniky.

Výnosný potenciál a skvelá návratnosť investícií

Ozónový parný box HOCATT™ od firmy Signature Health  bol navrhnutý ako intenzívny komerčný ozdravný systém, ktorý je určený pre zdravotné strediská, rehabilitačné centrá, fitness centrá, kúpeľné komplexy, spa a welness komplexy, strediská pre chudnutie a salóny krásy.

Multifunkčný ozónový parný box je bezpečný a efektívny systém liečby a rekondičnej rehabilitácie, ktorý nie je určený iba pre pacientov, ale tiež ako relaxácia pre bežné osoby.

Liečebná procedúra v boxe  trvá 30 minút. Jeden cyklus obvykle tvorí 10 procedúr.  

inštalácií boxu netreba zložité rozvody vody, ani novú elektroinštaláciu. Stačí štandartné pripojenie k sieti 230 voltov a miestnosť veľkosti cca 8-9 m². Netreba stavať nové objekty, parní box HOCATT™ je mobilný a umožňuje ľahký presun v miestnosti. Je jednoducho ovládateľný dotykovým displejom.

Investovaný kapitál sa väčšinou vráti do 6 mesiacov od doby inštalácie boxu a zo skúsenosti vieme, že vysoký záujem o ozónovú terapiu si v blízkej budúcnosti vyžiada zakúpenie ďalšieho boxu.                                             

Doporučujeme, aby ste toto zariadenie spravili súčasťou zavedenej praxe, alebo ho umiestnili v priestoroch, kde sa sústredujú ľudia za účelom rôznych voľnočasových aktivít.

V dnešnej dobe zákazníci vyžadujú stále viac a vyhľadávajú novinky.  Preto kráčajte s dobou, predbehnite konkurenciu a budťe výnimočný!

DERMO V4

Kontakt

Ponuka

Cenník

Galéria

Referencie

Akcie

Úvod

Ozónovým parným boxom obohatíte ponuku služieb a zároveň výrazne zvýšite svoj zisk.

VÝHRADNÉ OBCHODNÉ ZASTÚPENIE
NA PREDAJ PRÍSTROJOV
PRE ZDRAVIE A KRÁSU
VITAL s.r.o. - Štúdio zdravia a krásy, Borčice