DERMO V4
Krása nepozná vek

Kontakt

Úvod

Ponuka

Cenník

Galéria

Referencie

VitaJuwel

VÝHRADNÉ OBCHODNÉ ZASTÚPENIE
NA PREDAJ PRÍSTROJOVPRE ZDRAVIE A KRÁSU
OZÓNOVÝ PARNÝ BOX -  ŠTÚDIO ZDRAVIA A KRÁSY BORČICE
VITAL s.r.o. - Štúdio zdravia a krásy, Borčice VITAL s.r.o. - Štúdio zdravia a krásy, Borčice

Referencie

Copyright © 2015 vitaltn.sk. Všetky práva vyhradené.

VITAL s.r.o.
018 53 Borčice 215

 

Mob:
0905 717 444

E-mail:
vital@juwel@gmail.com

ZDRAVIE  A KRÁSA  POD JEDNOU  STRECHOU
OMLADNUTIE  A SKRÁŠLENIE  NA  POČKANIE

Napíšte nám Vaše hodnotenie…

Eliška

Vital štúdio navštevujem takmer od jeho založenia.Príjemé prostredie,milý personál a čo je najdôležitejšie výsledky ošetrení sú vynikajúce.Absolvovala som viackrát Ozónový parný box,masku na tvár Aduro a absolútna špička je Deton X.Mám 51 rokov a zmeny na mojej tvári sú naozaj viditeľné.Odchádzam vždy oddýchnutá a spokojná.Vrelo odporúčam!Veľká vďaka za vynikajúce služby.

Svetová novinka
v púchovskom športovom centre

Napísali o nás…

Ak nechcete zostarnúť - nemusíte

Pozvanie do štúdia Vital v Borčiciach

Diana

Do Štúdia zdravia a krásy ma priviedla informácia o poskytovaných službách. Keďže som žena v strednom veku, už dlhší čas som premýšľala o tom, ako „zatočiť“ s vráskami, ktorých je vekom stále viac. Botox u mňa neprichádzal do úvahy.  Zaujala ma definícia neinvazívnej metódy ošetrenia pleti detonom. Tento úkon ako jediní na Slovensku ponúkajú v Borčiciach. Už po prvom ošetrení sa mi pleť výrazne očistila od pigmentových škvŕn, zmenšili sa vrásky a pleť vyzerala mladšie. Po troch procedúrach sa mi vrátilo sebavedomie. Naviac, čas strávený s pani Zdenkou, ktorá Deton vykonáva ma ohohatil o nové poznatky v oblasti starostlivosti o pleť.

Nádherné priestory štúdia ponúkajú ženám i mužom revolučné metódy vo viacerých oblastiach starostlivosti o svoju osobnosť. Vyskúšala som ozónový parný box do ktorého sa neustále vraciam. Je to nielen úžasná terapia ozónom, ktorej výsledky sú nepopierateľné, ale i príjemný relax, ktorý potrebujem pri svojej práci najviac. Štúdio Zdravia a krásy v Borčiciach vrele odporúčam.

Katarína

Štúdio zdravia a krásy mi odporučila sestra ktrorá pravidelne navštevuje štúdio. Už som tiež verná klientka ktorá si zamilovala špičkový ozdravný ozónový parný box. Vždy som chcela chodiť do sauny no nezvládla som nápor tepla. ÚŽASNÉ je byť v ozónovom boxe a mať telo v parnom kúpeli pričom hlavu mám vonku. Môžem preto voľne dýchať a hlavne relaxovať. Ozónový parný box odporúčam všetkým! Som nadmieru spokojná!

Jozef

Vital štúdio môžem ohodnotiť veľmi pozitívne. Po 10 rokoch trápenia s bolesťami kolena mi ozónový box  pomohol už po 3 návšteve. Do boxu zavítam aspoň 1x za týždeň.Bolesť ustupuje a cítim sa lepšie. Obrovská spokojnosť!

Dagmar

Keď som navštívila Vital štúdio prvý krát nadchlo ma. Neskutočne som si oddýchla v ozónovom parnom boxe kde som sa cítila ako v bavlnke.Bolo o mňa skvele postarané a moje telo bolo krásne hydratované účinkami ozónu.V tomto zimnom období je to ideálne miesto kde sa môžem vyhriať. Ozónový parný box je moja srdcovka. Odporúčam vyskúšať! Ďakujem veľmi pekne!

Standak

Bol som v štúdiu Vital 3x v ozónovom boxe a môžem povedať,že mimoriadne sa mi zlepšil spánok  a niekoľkoročné problémy, ktoré som si sám zapríčinil nadmerným opaľovanim sa na slnku sa takmer stratili po 3 návšteve. Môžem každému len doporučiť.

Lívia

Ako narocna klientka zijuca v Zürichu viem ocenit profesionalny pristup sluzieb na SK. A tymto miestom je Vital- salon zdravia a krasy. Citila som sa vo Vitale velmi prijemne a hlavne som si vychutnala blahodarne ucinky ozonoveho parneho boxu.

Pani Zdenka ma profesionalny pristup na vysokej urovni a ma nastudovane informacie o zdravej vyzive a prirodnych doplnkoch, co je v dnesnej dobe velmi vitane.

Tesim sa na dalsie navstevy Vitalu v lete.

Onrejko

Chodím do Štúdia Vital v Borčiciach do ozónového boxu s postihnutým 30-ročným synom. Vidím už od tretej návštevy viaceré zlepšenia. Zlepšuje sa mu motorika aj chôdza. Chôdzu má ľahšiu. Mal veľký balans, ktorý sa mu po každom pobyte v boxe zmierňuje, spánok sa mu ráno predĺžil o dve hodiny. Pri chôdzi nemal istotu a vždy sa pridržiaval. Teraz už sa púšta sám. Toto veľké zlepšenie je po piatich návštevách v Študiu Vital, kde je naviac veľmi príjemné prostredie a personál. Radi sa tu vraciame a tešíme sa. V liečbe budeme určite pokračovať a doporučovať ju. Žijeme len raz tu a teraz a preto treba investovať do svojho zdravia a nájsť si čas sám pre seba.

Štúdio Vital vrelo doporučujeme na akékoľvek zdravotné problémy.

Ivetka

Po 20 rokoch som zmenila prácu a psychicky som to veľmi zle znášala. Nemohla som sa zbaviť úzkosti. Už po štvrtom vstupe v ozonovom parnom boxe sa mi úzkosť strácala. Dnes sa cítim oveľa lepšie psychicky som odolnejšia, nočné potenie sa mi stratilo, zlepšil sa mi spánok, po fyzickej stránke mám omnoho viac energie. Ráno pri prebudení nie som unavená a mám sviežejšiu uvoľnenejšiu tvár. Vďaka procedúre som v práci fyzicky aj psychicky v úplnej pohode a naštartovaná, ako motor. Presvečte sa na vlastnej koži, verím, že budete milo prekvapení.