DERMO V4
Krása nepozná vek

Kontakt

Úvod

Ponuka

Cenník

Galéria

Referencie

Akcie

VÝHRADNÉ OBCHODNÉ ZASTÚPENIE
NA PREDAJ PRÍSTROJOV
PRE ZDRAVIE A KRÁSU
OZÓNOVÝ PARNÝ BOX -  ŠTÚDIO ZDRAVIA A KRÁSY BORČICE
VITAL s.r.o. - Štúdio zdravia a krásy, Borčice VITAL s.r.o. - Štúdio zdravia a krásy, Borčice

Ponuka - HAND SPA

< späť na ponuku

Copyright © 2015 vitaltn.sk. Všetky práva vyhradené.

VITAL s.r.o.
018 53 Borčice 10

E-mail:
vital@juwel@gmail.com

HAND SPA - OZÓNOVÝ REGENERAČNÝ KÚPEĽ RÚK s fototerapiou

HAND SPA je revolučným prostriedkom pre fyzioterapeutov, beauty a masážne salóny, SPA, wellness centrá, kadernícke salóny a štúdiá zamerané na starostlivosť o nechty a ruky.

Je zároveň aj ideálnym riešením problému umývadla v masážnej miestnosti pre Vaše štúdio.

V dnešnej dobe každý venuje starostlivosť tvári a postave podstupovaním dlhodobých a nákladných procedúr. Tiež nechty sú veľký biznis, ale čo ruky? Šikovní ľudia hovoria, že "ruky sú oknom do duše ...". Pohľadom na ruky by sme mali pochopiť správanie tých, s ktorými komunikujeme. Takže ruky sú akýmsi druhom prezentácie, hoci sme ešte ani neprehovorili. Ak sa o svoje ruky nestaráte, každému prezradí váš pravý vek a malý záujem v starostlivosti o seba samú.

HAND SPA Vám pomôže v každodennom živote k zdravému a mladistvému ​​vzhľadu rúk, s hladkou a vypnutou pokožkou bez vrások.

HAND SPA výborné riešenie pre krásne ruky bez ropných produktov.

HAND SPA je profesionálny prístroj starajúce sa o krásu rúk vďaka:

Kyslíkovej vodnej masáži s totálnym ozónové efektom.

LED - Chromotherapy - Fototerapia s červeným (stimuluje krvný obeh, nervový systém,   metabolizmus, zdokonaľuje bunkovú aktivitu, tvorbu kolagénu, aktivuje energetické   rezervy, vyhladzuje vrásky), zeleným (protizápalový efekt, vhodné pre problematickú pleť,   pre kožu s atopickým ekzémom), a modrým (ideálne pre citlivú, veľmi suchú kožu, ošetrí   aj ľahké popáleniny, nechtová podpora, bielenie pigmentových škvŕn, proti plesniam)   svetlom

Ošetrenie prístrojom Hand Spa je ideálne doplniť ozónovou kozmetikou a to BODY SOAP   - jemné mydlo pred ošetrením a hebkým veľmi účinným ozónovým balzamom BODY &   HAND po ošetrení.