DERMO V4
Krása nepozná vek

Kontakt

Úvod

Ponuka

Cenník

Galéria

Referencie

Akcie

VÝHRADNÉ OBCHODNÉ ZASTÚPENIE
NA PREDAJ PRÍSTROJOV
PRE ZDRAVIE A KRÁSU
OZÓNOVÝ PARNÝ BOX -  ŠTÚDIO ZDRAVIA A KRÁSY BORČICE
VITAL s.r.o. - Štúdio zdravia a krásy, Borčice VITAL s.r.o. - Štúdio zdravia a krásy, Borčice

Ponuka - Bt-Micro

Bt-Micro®

S prichádzajúcou jarou uvádzame na náš trh svetovú novinku:

Ďalší obľúbený prístroj s vylepšeným dizajnom, ľahký a ergonomický tvar uľahčuje prácu
Bt micro Slim - ultrazvukový peeling s mezoterapiou a programom proti akné

PRÍSTROJ  PRE  PROFESIONÁLNE  KOZMETICKÉ OŠETRENIE

Profesionálna rada pre luxusnú kozmetickú starostlivosť od americkej firmy

Firma Bio-Terapeutic uvádza na trh novú verziu Bt-Micro® - ultrazvukový peeeling s mezoterapiou

Firma Bio-Terapeutic je hrdá na najnovší model Bt-Micro®, ktorý má nový, ultra tenký ergonomický dizajn - je 12 mm tenký a ľahký.

Firma Bio-Terapeutic je svetový líder v oblasti estetickej technológii, bola založená v roku 1974, a jej sídlo je v Seattli, Washington.

Bt-Micro® poskytuje výkonnú kombináciu ultrazvuku a mikroprúdovej technológie pre účinné ošetrenie peelingom, regeneráciu, vyhladenie vrások, exfoliáciu, ionizáciu a odstránenie akné.

Využíva ultrazvukovú a mikro elektronickú technológiu a vďaka tomu vám poskytne najoptimálnejšie ošetrenie v starostlivosti o pleť.

Ultrazvuková frekvencia sa meria v cykloch za sekundu, alebo megahertzov (MHz). Väčšina ostatných prístrojov pre ošetrenie starostlivosti o pleť ultrazvukové technológie pracujú v rozmedzí 18 000 - 20 000 Hz. Bt-Micro® používa 26 000 Hz.

Ponúka štyri programy s možnosťou voľby vysokej alebo nízkej úrovne hĺbky ošetrenia. Nízka úroveň je aj pre citlivú pokožku, vysoká úroveň je pre normálnu pleť - PEELING, ZAPRACOVANIE KRÉMOV, ZAPRACOVANIE SÉR A ANTI AKNÉ PROGRAM

EXFOL Iba ultrazvuk * PEELING * Ultrazvukové čistenie - ultrazvukový peeling - čistí pokožku od mazu, upchaté   póry, odstraňuje pupienka a starú odumret ú kožu

SERUM Kombinácia ultrazvuku a mikroprúdy * mezoterapia * Vhodné pre ošetrenie sérami - liftingová   mezoterapia pre účinné vstrebávanie sér mikroelektronickou technológiou

CREAM Kombinácia ultrazvuku a mikroprúdy * mezoterapia * Vhodné pre ošetrenie krémy - regeneračná   mezoterapia pre účinné vstrebávanie krémov mikroelektronickou  technológiou

CLEAR Kombinácia ultrazvuku a mikroprúdy * mezoterapia * Vhodné pre ošetrenie akné - mezoterapia pre   účinné vstrebávanie sér pre ošetrenie akné ultrazvukovou a mikroelektronickou  technológiou

Ultrazvuková frekvencia sa meria v cykloch za sekundu, alebo megahertzov (MHz). Väčšina ostatných prístrojov pre ošetrenie starostlivosti o pleť ultrazvukové technológie pracuje v rozmedzí 18 000 - 20 000 Hz. Bt-Micro® NEW používa 26 000 Hz.

Bt-Micro® NEW režim EXFOL pracuje s ultrazvukovou technológiou vo vysokej rýchlosti kmitov (26 000 Hz) s hranou kovovej plochy sondy pre peeling, ktorú držíte v polohe 45 stupňov, pomocou vzostupných ťahov na koži. Pomocou BT-Micro® a vhodných vzostupných ťahov umožňujete bez námahy dôkladné neinvazívne čistenie.

Prevod ultrazvukovej energie dochádza prostredníctvom vedeckého princípu, ktorý sa nazýva piezoelektrický efekt. Elektrický náboj vytvorí mechanický tlak, tým vzniká vibrácie kryštálov a vytvorenie zvukovej vlny. Zvuková vlna s rýchlymi kmity sa prenáša na plochu kovovej sondy. Ultrazvuková technológia rýchlymi kmity vytvorí energiu na koži, ktorá pôsobí ako tlakový čistič. Ďalej oddelí rohovitú vrstvu od zdravej kože. Tým vytvorí väčšie medzibunkové priestory, pre účinné preniknutie séra či krému do pokožky.

BT-micro ® NEW zvyšuje penetráciu produktov až o 65% v porovnaní s použitím produktu priamo na kožu, kde je obvykle priepustnosť medzi 10% a 15%.

Mikroprúdy čiže nízka úroveň elektrického prúdu, odrážajú vlastné prirodzené elektrické impulzy tela. Mikroprúd môže byť použitý pre rôzne ošetrenia ako je regenerácia, vyhladenie vrások, mezoterapia, odstránenie akné ďalej zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu. Navyše mikroprúd stimuluje ATP, ľudský bio katalyzátor pre všetku bunkovú energiu pre okysličenie, prekrvenie, stimulácia tkanív a prenos nervových vzruchov. Štúdie ukazujú, že pomocou mikroprúdu môžeme zvýšiť ATP o 300% až 500%, tým zvyšuje aktivitu fibroblastov, bunkových procesov.


Výhody použitia BT-micro ® NEW

Účinná mezoterapia (penetrácia kozmetických výrobkov do kože)

Odstránenie starej kože

Vynikajúci peeling

Veľmi jednoduchá obsluha

Možno použiť pred a alebo po ošetrení

Môže byť použitý na akúkoľvek tvár

Módny a vyhľadávaný

Môže byť použitý na akýkoľvek typ pleti

Dostatočne jemný na každodenné používanie

Pracuje s rôznymi produktmi, ktoré sú rozpustné vo vode

Ocenená séria v rodine ®bt-GEAR

Vynikajúca pre uvedomelých zákazníkov, ktoré vyhľadávajú kvalitu

< späť na ponuku

Copyright © 2015 vitaltn.sk. Všetky práva vyhradené.

VITAL s.r.o.
018 53 Borčice 10

E-mail:
vital@juwel@gmail.com

> prejsť na cenník